VE ZKRATCE

logo.png

KARETNÍ POPLATKY

Každý obchodník, který od roku 1992 do roku 2015 přijímal platby kartou od MasterCard  a dále každý obchodník, který přijímal od roku 1992 do roku 2015 platby kartou od společnosti VISA, má nárok na odškodnění. 

JEDNODUCHÝ POSTUP

VŠE OSTATNÍ NECHÁVÁTE NA NÁS

Jakmile bude podepsána smlouva, stáváte se našimi blízkými partnery. Váš nárok předáme přední specializované advokátní kanceláři, která bude naše společné zájmy uplatňovat u MasterCard a VISA. Prioritní snahou je dosáhnout spravedlivého odškodnění, jsme ale připraveni Vaše nároky bránit u soudu. Veškeré náklady na právní zastoupení, znalecké posudky a soudní poplatky neseme my, a to i v případě neúspěchu. V případě úspěchu nám náleží ve smlouvě dohodnutá odměna. V každém případě nic neriskujete. 

VYPLNÍTE ZÁKLADNÍ INFORMACE

Budeme od Vás potřebovat základní údaje jako např. název společnosti, IČO, sídlo, v čem podnikáte, od kdy přijímáte platby kartami, jaký je Váš roční průměrný obrat. Čím podrobněji je budete schopni dodat, tím snadněji lze odhadnout míru úspěchu.

ZAŠLEME VÁM NÁVRH SMLOUVY

Jakmile obdržíme potřebné údaje, zašleme Vám návrh smlouvy k prostudování a podpisu. Vztah je postaven na tzv. fiduciárním postoupení pohledávky, to znamená, že nárok zůstává Vám. Na nás postoupíte pouze práva nárok vymáhat.

V USA čelily MasterCard a VISA hromadné žalobě více než 12 milionů obchodníků, kteří za své zboží a služby přijímali platby platebními kartami.

​Karetní společnosti před nedávnem souhlasily se zaplacením zhruba 150 miliard korun!

"

SILNÝ A SPOLEHLIVÝ PARTNER

LitFin je specialista na financování soudních sporů ve střední a východní Evropě. V současnosti je nejsilnějším česko-slovenským subjektem v oblasti financování nároků poškozených v důsledku kartelového předražení nákupních cen nákladních vozidel. Celková výše nároků, jež LitFin v této kauze pokrývá, dosahuje přibližně 2 miliard korun českých a neustále se zvětšuje s přibývajícími klienty. 

"

"Na hromadné žaloby se vyloženě těšíme." LitFin vyplňuje díru na trhu, financuje spory za jiné.

Více na: lidovky.cz

PODROBNÉ INFORMACE

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA