IncognitoGATE

Americká obchodní společnost Google, která je provozovatelem celosvětově známého vyhledávače a internetového prohlížeče s názvem Google Chrome, od června roku 2016 neoprávněně shromažďuje data svých uživatelů, kteří využívají "Anonymní režim" prohlížení v internetovém prohlížeči Google Chrome.

Společnost Google tak má neoprávněný přístup k datům svých uživatelů které mapují jejich aktivity na internetu, neboť uživatelé používající anonymní režim prohlížení o této skutečnosti nikdy nebyly společností Google informováni.

Google neoprávněně shromažďuje citlivá data svých klientů prostřednictvím Google Analytics, Google Ad Manager a dalších aplikací a plug-inů webových stránek, včetně aplikací pro smartphony, a to zcela bez ohledu na to, zda uživatelé kliknou na reklamy podporované společností Google.

Společnost Google se tak dozví i o přátelích uživatelů, zálibách, oblíbených jídlech, nákupních zvyklostech avšak dokonce i o „nejintimnějších a nejtrapnějších věcech“, které uživatelé hledají online.

Google nesmí pokračovat v tomto tajném a neoprávněném shromažďování údajů prakticky od každého uživatele jejich prohlížeče na svém počítači nebo telefonu.

 

Nicméně za již provedené neoprávněné shromažďování údajů svých uživatelů je povinen náhradit škodu, která uživatelům vznikla. Výše škody se může pohybovat až v řádech několika tisíc amerických dolarů za každého z uživatelů.

Základ Vašeho nároku

Používáte na Vašem telefonu nebo osobním počítači od června 2016 internetový prohlížeč Google Chrome?

Využíval/a jste od června 2016 pro vyhledávání obsahu na internetu anonymní režim, který Google Chrome nabízí?

Vadí Vám, že společnost Google shromažďuje informace o Vaší aktivitě na internetu, když Vás o tom ani nijak předem neinformuje?

Chcete se spojit s dalšími poškozenými, vytvořit značnou protiváhu a vyšlápnout si na takového giganta jakým je Google?

Využijte služeb naší společnosti LitFin a uplatněte svůj nárok na náhradu škody absolutně bez jakéhokoliv rizika!

​​Naše společnost má zkušenost s velkými spory na náhradu škody způsobené i dalšími nadnárodními společnostmi jakými jsou například VISA či MasterCard nebo kartel výrobců nákladních vozidel. V tuto chvíli máme důvěru stovek klientů, pro které spravujeme jejich oprávněné nároky v celkové hodnotě pohybující se okolo 1 miliardy Euro.

Kontaktujte nás

LitFin Capital Limited
Reg. No: 11196065
LitFin Capital a.s.
IČO: 084 38 412

zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 24636

V jirchářích 147/3

Nové Město, Praha 1 

110 00

Česká republika

+420 607 869 170

info@litfin.cz

  • White LinkedIn Icon
Pošlete nám zprávu
Právní upozornění:
Litfin Capital a.s. je právnickou osobou zapsanou u České národní banky na seznamu osob oprávněných provádět správu majetku srovnatelnou s obhospodařováním v souladu s § 15 zák. č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech. Česká národní banka nevykonává dohled nad osobami zapsanými na seznamu a činnost těchto osob nepodléhá jejímu dozoru.