Aktuálně financované skupinové spory:

Predajcovia vozidiel značky Volkswagen sa už v roku 2010 vzájomne dohodli na regulácii maximálnych zliav a rozdelení územia Slovenskej republiky podľa prevádzok a regiónov. Cieľom malo byť odstránenie konkurencie medzi predajcami, udržanie si určitého okruhu zákazníkov a tiež výšky cien.

Keď ste si poriadil/a vozidlo od účastníkov kartelu, máte možnosť získať finančnú kompenzáciu. Navštívte našu webovú stránku a zistite viac ohledom Vášho nároku.

Mezi lety 1997 - 2011 došlo ke kartelové dohodě mezi výrobci Man, Scania, Daimler/Mercedes, Volvo/Renault, Iveco a DAF. Kupující nákladních vozů v tomto období mají právo na odškodné v řádech milionů českých korun.

Pakliže jste pořídil/a nákladní vůz od účastníků kartelu, navštivte webovou stránku a zjistěte si více informací o možnosti získat finanční kompenzaci.

Každý obchodník, který přijímal platby platebními kartami v letech 1992 - 2015, má nárok na odškodnění v odhadované výši 0,5% - 1% ze všech plateb přijatých kartami MasterCard a VISA v daném období, plus úroky.

Na webové stránce zjistíte detailní informace jak uplatnit případný nárok na náhradu škody.

V roce 2017 uniklo společnosti Mall.cz přes 700 tisíc e-mailových adres a hesel zákazníků. Uniklá data byla více jak měsíc dostupná na portálu Ulož.to, kde si je mohl kdokoliv stáhnout a zneužít.

Pakliže jste měl/měla účet u společnosti Mall.cz, navštivte webovou stránku věnovanou možnosti získání finanční kompenzace za uniklá data a zjistěte si více informací.

Kontaktujte nás

LitFin Capital Limited
Reg. No: 11196065
LitFin Capital a.s.
IČO: 084 38 412

zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 24636

V jirchářích 147/3

Nové Město, Praha 1 

110 00

Česká republika

+420 607 869 170

info@litfin.cz

  • White LinkedIn Icon
Pošlete nám zprávu
Právní upozornění:
Litfin Capital a.s. je právnickou osobou zapsanou u České národní banky na seznamu osob oprávněných provádět správu majetku srovnatelnou s obhospodařováním v souladu s § 15 zák. č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech. Česká národní banka nevykonává dohled nad osobami zapsanými na seznamu a činnost těchto osob nepodléhá jejímu dozoru.