Aktuálně financované skupinové spory:
iStock brána - L.jpg

Německo v rozporu s evropským právem požadovalo po jednotlivých plátcích mýtného za těžká nákladní vozidla (nad 7,5 tuny) o 4-5 % vyšší částku, neboť započítávalo do výše mýtného nejen náklady na provoz komunikace, ale i náklady na dopravní policii.


Každá společnost, která v Německu platila mýto od roku 2005 do dnešního dne, by měla mít dle rozhodnutí Soudního dvora Evropské unie ze dne 28. října 2020 nárok na vrácení přeplatku ze zaplaceného mýta. Navštivte naší stránku a zjistěte více o této kauze a možnosti získat peníze zpět.

Predajcovia vozidiel značky Volkswagen sa už v roku 2010 vzájomne dohodli na regulácii maximálnych zliav a rozdelení územia Slovenskej republiky podľa prevádzok a regiónov. Cieľom malo byť odstránenie konkurencie medzi predajcami, udržanie si určitého okruhu zákazníkov a tiež výšky cien.

Keď ste si poriadil/a vozidlo od účastníkov kartelu, máte možnosť získať finančnú kompenzáciu. Navštívte našu webovú stránku a zistite viac ohledom Vášho nároku.

Mezi lety 1997 - 2011 došlo ke kartelové dohodě mezi výrobci Man, Scania, Daimler/Mercedes, Volvo/Renault, Iveco a DAF. Kupující nákladních vozů v tomto období mají právo na odškodné v řádech milionů českých korun.

Pakliže jste pořídil/a nákladní vůz od účastníků kartelu, navštivte webovou stránku a zjistěte si více informací o možnosti získat finanční kompenzaci.

Každý obchodník, který přijímal platby platebními kartami v letech 1992 - 2015, má nárok na odškodnění v odhadované výši 0,5% - 1% ze všech plateb přijatých kartami MasterCard a VISA v daném období, plus úroky.

Na webové stránce zjistíte detailní informace jak uplatnit případný nárok na náhradu škody.

Kontaktujte nás

LitFin Capital Limited
Reg. No: 11196065
LitFin Capital a.s.
IČO: 084 38 412

zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 24636

V jirchářích 147/3

Nové Město, Praha 1 

110 00

Česká republika

+420 607 869 170

info@litfin.cz

  • White LinkedIn Icon
Pošlete nám zprávu
Právní upozornění:
Litfin Capital a.s. je právnickou osobou zapsanou u České národní banky na seznamu osob oprávněných provádět správu majetku srovnatelnou s obhospodařováním v souladu s § 15 zák. č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech. Česká národní banka nevykonává dohled nad osobami zapsanými na seznamu a činnost těchto osob nepodléhá jejímu dozoru.